Navigation

Gibraltar School Honor Rolls 2020-21

Semester 2, 2020-21

HIGH SCHOOL

Highest Honor Roll

Sofiya Ackerman, Elijah Adler, Cora Carriere, Quincy Chomeau, Jackson Hitzeman, Angel Jauregui, Alex Laughlin, Elizabeth Lecy, Makena Murre, Marcus Reinhardt, Garrett Voight

High Honor Roll

Francisco Aguayo-Valdivia, Chloe Alexander, Sophia Alexander, Zoe Armbruster, Genesis Bautista Sanchez, Emmaly Bertges, Colleen Carlisle, Mia Chomeau, Krista Church, Sarah Daubner, Italia De La Torre, Elliot Eash, Wesley Eash, Jose Fernandez, Olivia Finck, Cora Finell, Abigail Fitzgerald, Will Friedenfels, Leonardo Frisoni, Thelonious Goode, James Grasse, Noah Greene, Lexie Henkel, Wyatt Hertwig, Samara Jauregui, Victor Jauregui, Summer Johnson, Logan Kelly, Karlee Kita, Sage Krause, Spencer Krause, Harrison Krauss, Kaitlyn Kroll, Kiki Kubala, Samuel Lindenberg, Eliza Maltby, Marshall Maltby, Rachel Matson, Helen McCormack, Molly McCormack, Halleigh McDonald, Maggie Moroney, Eva Olson, Rebekka Porter, Hayden Reetz, Adam Rex, Nico Salm, Elyse Savard, Ellie Scherer, Bradley Schubert, Harrison Schwab, Gwendolyn Sohns, Aidan Strabala, Lilla Szakala, Connor Thompson, Dex Tishler, Jennifer Valdivia-Aguallo, Audrey Viste, Sawyer Wisniewski, Agne Zukauskaite, Nida Zukauskaite 

Honor Roll

Jacob Anschutz, Trevor Ash, Sarah Austgen, Wyatt Beaudot, Carl Burgess, Rylan Caldecott, Adelle Carlisle, Annelise Casanas, Taylor Chomeau, Vanessa DeMarinis, Jack Duffy, Cooper Gaddes, Ella Greene, Jonathan Haskell, Katelyn Hildreth, Mateo Jauregui, Emmet Johnson, Rae Jungwirth, Mackenzie Koehler, Kevin Krauel, Angel Lucero, Emmanuel Macias, Emiliano Marvin, Nathan Merkel, Annalee Mize, Aiden Neal, Abigail Nelson, Leif Olson, Ana Ortega, Christina Padilla-Volkman, Quinn Reinhardt, Mckailey Reisen, James Rericha, Aidan Rice, Jonah Ritt, Ivan Rodriguez, Claudia Savard, Jacob Schar, Braden Sitte, Claire Swanson, Ellison Syers, August Wisniewski

MIDDLE SCHOOL

High Honor Roll

Henry Annen, Celeste Ashley, Lyric Backmann-Einhorn, Lauren Bertges, Wyatt Bultman, Clara Carriere, Oliver Collak, James Colosimo, Dasia Daubner, Abigail DeMeuse, Graham DeVoe, Wilson DeVoe, Isla Fagundes, Ombeline Finck, Megan Gallant, Emilie Glocke, Krista Jacobson, Abigail Jarosh, Anna Jarosh, Marisol Jauregui, Rubi Jauregui, Braden Kita, Mellen Knapp, Hayden Knudson, Kylie Kwaterski, Emerson Lecy, William Lecy, Liam Lindenberg, David Olson, Trenowith Perlman, Pamela Prescott, Brynn Reinhardt, Carenna Reisen, Luke Rericha, Addison Richmond, Anka Rinkleff, Genevieve Sauter, Andie Schar, Megan Schar, Berkley Schwab, Mccartney Schwab, Matthew Seabright, Thomas Seabright, Madilyn Strabala, Jacob Virlee, Wesley Wegner

Honor Roll

William Anschutz, Sophia Bass, Elizabeth Bautista, Clara Birkholz, Aaron Brey, Canyon Burgard, Owen Dannhausen, Emma Daubner, John Fitzgerald, Lillian Gorham, Ella Harvey, Hallie Henkel, Mia Hummel, Kayin Jackson, Fernando Jauregui, Marco Jauregui, Isabella Jones, Bairen Lhost, Josephine Martin, Giovanni Mercier, Jeffrey Mize, Sean Neal, Alice Nelson, Ivana Northrop, Olivia Pelkey, Elsa Roets, Gage Rowe, Finn Salm, Charles Sauter, Landon Sitte, Kuper Tesnow, Aileen Torres, Molly Virlee, Lillie Zacek 

Related Organizations